První běžky 2015/2016  
Fotogalerie  Datum: 28.11.2015  
První letošní běžky v Krkonoších.  
Kašperská 30  
Závod  Datum: 07.02.2015  
Aby byla nějaká změna, naplánoval jsem si na únor nějaké doplňkové závody. Jedním z nich je Kašperská 30. Závod byl dlouhý nějakých 25km, ne celých 30. Sněhu nebylo moc a ani trať nebyla úplně ideální, ale stačilo to... Naopak počasí v sobotu vyšlo, bylo modro a svítilo. Startovalo se v obci Borová Lada a celý závod se jel ve výšce okolo 1000 m.n.m. Od začátku jsem se držel někde na konci první třetiny startovního pole. Byla to přibližně pozice, kterou jsem obsadil na startul. Rychlejší závodníci za to vzali a ani jsem nepočítal, že bych se jich držel. Úvod byl do kopce a stoupání mi vyhovovalo. Podařilo se mi postupně dostat se před několik soupeřů. Na rovinkách a ve sjezdech mě ale ostatní sjížděli a bylo vidět že mi jedou lyže o něco hůř. Namazáno jsem měl tak jako vždy i v tréninku. Závod jsem bral ale tréninkově, tak jsem to neřešil. Na konec z toho bylo umístění kolem poloviny pořadí v kategorii a v první polovině celkového pořadí. Ve výsledku to byl asi takový výkon, jako kdybych běžel půlmaraton za 1:30.
  Zobrazit celý článek >>  
Sobota na běžkách  
Fotogalerie  Datum: 25.01.2014  
Aby byla nějaká změna od běhání, vyrazili jsme s Petrem Maškem na Mísečky na běžky. I přes ten mráz to byla paráda. Slunečné počasí stálo za to. Viz. fotogalerie.  
Poniklá - Rezek na kolečkových lyžích  
Závod  Fotogalerie  Výsledky  Datum: 02.10.2010  
Běh na kolečkových lyžích na Rezek je součástí Vrchlapáka (lyže, běh, MTB, kolečkové lyže) - a zároveň jeho poslední závod. Na kolečkových lyžích jsem stál dva dny před závodem poprvé a trochu jsem je za tu dobu vyzkoušel, ale od závodu jsem moc nečekal - přijel jsem se pouze zúčastnit a bral jsem ho v rámci tréninku. Nakonec i výsledek podle toho vypadal. Po posledním závodu jsou známé celkové výsledky Vrchlapáka, kde jsem nakonec obsadil 3. v kategorii a 4. celkově.
  Zobrazit celý článek >>  
Krkonošská 70  
Závod  Fotogalerie  Datum: 07.03.2009  
Tak jsme se znova po dvou letech vydali na trať tohoto těžkého závodu. Jeli jsme v trochu jiném složení - z předloňského družstva jsem zůstal jen já, Komár a Filda a přibyli dva noví členové. Jeli jsme za TJ Packa Praha A, a obsadili jsme 33. místo (ze 128 týmů) s časem 5:28:55, což je přesně o 45 minut rychlejší než před dvěma lety, to je myslím si uspokojivý výsledek :-) Letos nás navíc bylo víc, takže se utvořilo i druhé družstvo B.
  Zobrazit celý článek >>  
Kákův Memorial (19km)  
Závod  Fotogalerie  Výsledky  Datum: 28.02.2009  
Poslední únorový den, týden před lyžařským vrcholem - Krkonošskou 70, většina z našich dvou týmů absolvovala tento tradiční závod, který se letos jel už jako 27. ročník. Já jsem jako vždy skončil kolem poloviny výsledkové listiny... tentokrát ještě hůře, přesněji 44. ze 74 :-) Závod mi sice vůbec nesednul, nezvolil jsem ani dobrou mázu, ale to je loterie. Účasti ale rozhodně nelituju a za rok se uvidí jestli bude výsledek lepší...
  Zobrazit celý článek >>  
Orlický půlmaraton - 20km volně  
Závod  Fotogalerie  Datum: 31.01.2009  
Tak jsem se nechal zlákat ještě na tuto akci a podíval jsem se do Orlických hor :-) Co se týče počasí, bylo docela větrno a celkem zima, ale při závodě to ani nepřišlo. Dopadnul jsem podobně jako na Benecku a to na 74. místě... tentokrát bylo víc závodníků (asi 210). Mam v plánu letos ještě dva závody, ale uvidí se jak vydrží sníh, zatím to moc nevypadá :-(   
Jilemnická 50 - 25km volně  
Závod  Fotogalerie  Datum: 24.01.2009  
Tak jsem zas po dlouhé době okusil atmosféru závodu. V rámci jilemnické padesátky se jelo i 25km volným způsobem. Trénuju průběžně ale ne v nějaké velké míře, tj. v týdnu 2x běžky, 2x běh a 1x posilovna, což jak se ukázalo asi moc nestačí... No skončil jsem na 73. místě s časem přes 1:36, což není nic s čím by se dalo chlubit, ale trénuje se dál a běžky nejsou moje hlavní disciplína, takže uvidíme příště :-) V galerii jsou dvě fotky: na jedné jsem já s číslem 1049.
  Zobrazit celý článek >>  
Krkonošská 70  
Závod  Fotogalerie  Datum: 03.03.2007  
Tak jsme se konečně dočkali tohoto závodu :-) Náš tým se startovním číslem 47 nakonec obsadil 47. pozici s časem 6h 14min.  

   Valid XHTML 1.0!    TOPlist